poniedziałek, 8 lutego 2016

Nasza nowość - samochodziki Modarri

Nasza nowość samochodziki Modarri zostały stworzone przez docenionych projektantów. Samochody wprowadzone na rynek w 2014, już tego samego roku otrzymały prestiżową nagrodę: Best Toy Fair Popular Science 2014. Teraz dostępne w Tutulandia.pl.
 

Modarri posiada prawdziwy układ sterowniczy i amortyzowane zawieszenie. Jeździ gładko, reagując na ruch ręki. Zbudowany jest w skali 1:32.

Samochód można łatwo złożyć na 5 różnych sposobów. Części można łączyć z innymi zestawami Modarri, co daje nawet 3 miliony możliwych kombinacji samochodów Modarri. Montaż i demontaż samochodów jest dziecinnie łatwy.


Zapraszamy:

2 komentarze:

  1. Baaaardzo fajny samochód. Sym ma dwa modele i prosi o więcej. Córki także się wciągnęły w skęcanie i rozkęcanie. A do tego jezdzi genialnie. Polecam bo naprawdę jest to świetna, rozwijająca i co nie mówić dla rodzica ważne... zajmująca :) zabawka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Baaaardzo fajny samochód. Sym ma dwa modele i prosi o więcej. Córki także się wciągnęły w skęcanie i rozkęcanie. A do tego jezdzi genialnie. Polecam bo naprawdę jest to świetna, rozwijająca i co nie mówić dla rodzica ważne... zajmująca :) zabawka.

    OdpowiedzUsuń