poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Spokojny sen Twojego dziecka z materacami LIfenest

 Rewolucyjny, opatentowany system do spania dla niemowląt LifeNest adresowany jest do wszystkich rodziców, pragnących aby spokojny i bezpieczny sen ich dzieci trwał dłużej. Zaprojektowany przez lekarzy z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i higienie noworodków. Zapewnia wygodną pozycję spania oraz zapobiega wielu zagrożeniom okresu niemowlęcego. Dowiedź się jakim dokładnie...

 

Materac do spania dla niemowląt LifeNest (dwa warianty: 60 lub 70cm szerokości) pomaga w zapobieganiu S.I.D.S. (Sudden Infant Death Syndrom - Zespół Nagłego Zgonu Niemowląt - tzw. śmierć łóżeczkowa) i spłaszczeniu głowy.
Zmniejsza ryzyko uduszenia, pozwalając na swobodne oddychanie poprzez siatkę w sytuacji, gdy dziecko przypadkowo obróci się na brzuch. Umożliwia również swobodny przepływ płynom przez siatkę LifeNest pomagając chronić przed zakrztuszeniem się dziecka.
Zapewnia dziecku wygodną pozycję na zakrzywionej powierzchni siatki, zapobiega spłaszczeniu głowy. Siatka dopasowuje się do ciała co pomaga zachować naturalny kształt głowy dziecka (poprzez zwiększenie powierzchni kontaktu a tym samym zmniejszenie nacisków).

Pomaga zapobiegać przegrzewaniu i zmniejsza pocenie się dziecka poprzez umożliwienie swobodnego przepływu świeżego powietrza wokół jego ciała.
Utrzymuje dziecko w komfortowym, suchym otoczeniu, zapewnia to wolna od roztoczy siatka prześcieradła. Chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradle. Zapinane na zamek błyskawiczny prześcieradło LifeNest™ idealnie przylega do materaca LifeNest.
 

Co wyróżnia materac Lifenest od innych:
•  Dzięki dołączonej przenośnej torbie system do spania LifeNest można z łatwością przechowywać i transportować.  
•    System do spania LifeNest™ posiada pozytywną opinię Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" oraz rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.
•    Prześcieradła dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej (do nabycia jako osobny produkt), umożliwiającej     dopasowanie systemu do spania LifeNest™ do wystroju pokoju dziecięcego.
•    Hamak LifeNest™ delikatnie otula dziecko, pozwalając mu bezpiecznie spać na plecach, zapewniając przy tym swobodę ruchów
•    Przeznaczony do stosowania w standardowych łóżeczkach dla dzieci od urodzenia do 5 miesiąca życia (do 9 kg).
•    4 taśmy mocują LifeNest™ do łóżeczka.
•    LifeNest™ przeszedł pozytywnie otwarty test ogniowy 16 CFR 1633.
•    Prześcieradło LifeNest™ można prać w pralce. Jest łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu.
•    Wodoodporna powłoka LifeNest™ chroni piankę materaca zapewniając jej większą trwałość.
•    Siatkowy materiał 3D jest całkowicie hipoalergiczny
•    LifeNest™ Sleeping System dostępny jest w dwóch rozmiarach:
     SPM001 – szerokość 70 cm, długość 85 cm, wysokość 12cm/4cm
     SPM002 – szerokość 60 cm, długość 85 cm, wysokość 12cm/4cm
LifeNest znajduję się na liście urządzeń medycznych amerykańskiej agencji rządowej FDA (Food and Drug Administration - Agencja ds. Żywności i Leków).
Posiada znak CE. Jest zgodny z europejską dyrektywą dla wyrobów medycznych 93/42/EEC

Do kupienia w Tutulandii
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz